KONTAKT

 

W sprawie zamówień detalicznych i online

tel. 662 413 712 sklep@coverone.pl

w godzinach od 9.00 do 16.00

 

W sprawie zamówień  hurtowych:

Szczepan Żabik, tel. 512 940 459, szczepan.zabik@coverone.pl
Adam Koziarski tel. 601 802 453 adam.koziarski@coverone.pl
Mateusz Perdek 733 995 993 mateusz.perdek@coverone.pl 
Piotr Klimiuk 537 552 218 piotr.klimiuk@coverone.pl
Marek Szczepaniak 513 365 474 marek.szczepaniak@coverone.pl
Krystian Kosior 731 980 528 krystian.kosior@coverone.pl
Artur Balcerzak tel. 531 055 266 artur.balcerzak@coverone.pl
 
 
 
 
 
 
 
Biuro Prasowe

Maciej Sobczak tel.602 711 221 maciej@crownmedia.pl


Adres:
Tech Design Aleksandra Grudzińska
Grota Roweckiego 203
52-214 Wrocław
NIP: 7481512377

Nr konta bankowego: 35 1050 1575 1000 0092 5838 7118


Kontakt mailowy: shop@coverone.pl lub sklep@coverone.pl

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl