Profesjonalny test antygenowy COVID-19 wymazowy

Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 29,99 zł 29.99
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni

Opis

Profesjonalne wymazowe testy antygenowe COVID-19 kanadyjskiej firmy Artron Laboratories Inc. Próbka pobrana w formie wymazu z nosogardzieli daje wynik już po 15 minutach.

Artron Laboratories to od prawie 20 lat lider w dziedzinie światowych badań dla diagnostyki in vitro. Stworzyła również zestaw testowy na antygen COVID-19, który można wykonać samodzielnie.

Jest to szybki test immunochromatograficzny do jakościowego wykrywania antygenu COVID-19 z wymazu z jamy nosowo-gardłowej. Zestaw Artron COVID-19 Ag Test może wykryć wirusa z wymazu z jamy nosowo-gardłowej z wysokim poziomem klinicznym:

    Próbka: wymaz z nosogardzieli
    Czas oczekiwania na wynik: 15 min
    Czułość: 97,3%
    Swoistość: 100,0%
    Całkowita zgodność: (37 + 133) / 171 = 99,4%

CoverOne jest oficjalnym reprezentantem OneDayClinic w dystrybucji profesjonalnych kanadyjskich testów antygenowych Artron Laboratories.

JAK DZIAŁA TEST?

Test  wykorzystuje chemiczną ekstrakcję antygenów wirusowych, a następnie technologię testu immunologicznego w fazie stałej w celu wykrycia ekstrahowanego antygenu. Przeciwciała monoklonalne COVID-19 specjalnie przeciwko antygenowi COVID-19 są sprzężone ze złotem koloidalnym, osadzonym na koniugatowej podkładce i unieruchomione w strefie testowej membrany nitrocelulozowej.

Po dodaniu próbki, koniugat złoto-przeciwciało jest nawadniany i antygen COVID-19, jeśli występuje w próbce, będzie oddziaływał z przeciwciałami koniugowanymi ze złotem. Kompleks antygen-przeciwciało-złoto będzie migrować w kierunku okienka testowego, aż do Strefy Testu, gdzie zostaną wychwycone przez unieruchomione przeciwciała, tworząc widoczną różową linię (Pasmo Testu) wskazującą na wynik pozytywny.

UWAGA DLA KUPUJĄCYCH!

  1. Towar przeznaczony jest wyłącznie dla profesjonalnych użytkowników według definicji z artykułu 2 ustęp 1 punkt 26 Ustawy o wyrobach medycznych z 20.05.2010 r. oraz znana jest mu treść przepisu artykułu 10 ustęp 2 Ustawy o wyrobach medycznych zgodnie z którym „Zabrania się̨ dostarczania i udostępniania osobom, które nie są̨ profesjonalnymi użytkownikami, przeznaczeniem do samodzielnego używania, wyrobów medycznych do diagnostyki in vitro innych niż wyroby, o których mowa w artykule 2 ustęp 1 punkt 39 litery: b i c ww. Ustawy lub wyroby do samokontroli.”
  2. Posiada status profesjonalnego użytkownika i nie nabywa Towaru oferowanego wbrew obowiązującemu w Rzeczpospolitej Polskiej prawu.
  3. W przypadku złożenia nieprawdziwych oświadczeń w tym zwłaszcza co do posiadania statusu Profesjonalnego użytkownika, Klient odpowiedzialny będzie za wyrządzoną w ten sposób szkodę Sprzedawcy wynikająca z faktu zawarcia umowy sprzedaży z osobą nieposiadającą tego statusu.

 

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl